
Душовий гідробокс Insana XW 9675 90х90х218 см чорна душова кабіна низкий піддон прозоре скло 5мм
21 308 ₴
- В наявності
- Код: А0058203
Душовий гідромасажний бокс Insana XW 9675 90х90х218 см, чорне скло низький напівкруглий піддон
Пориньте у світ релаксації з нашим стильним гідромасажним боксом 90х90 см!
Insana XW-9675 – це не просто гідромасажна душова кабіна. Це стильне, технологічне та ергономічне рішення для тих, хто цінує комфорт, естетику та задоволення від водних процедур.
Сучасний дизайн душового боксу доповнить вишуканість ванної кімнати. Співвідношення чорного заднього скла з чорною душовою панеллю, надає стильного вигляду практично будь-якій сучасній ванній кімнаті. Міцний піддон з ABS пластику білого кольору закругленої форми з цільнолитим сидінням і структурованою поверхнею. Вся фурнітура душового боксу виконана у хромованому стилі. Вертикальні прямокутні ручки дверей, чорна душова панель та тропічний душ доповнюють один одного на тлі білих тонів даху та піддону душового боксу. Передні та бічні стекла душового боксу тоновані. Двері гідробоксу розсувні на роликах, виконані з тонованого загартованого скла завтовшки 5 мм. Бічні нерухомі стекла тоновані, товщиною 5 мм. Задні стінки чорні в алюмінієвому профілі із загартованого скла 5 мм.
Центральна панель оснащена змішувачем, за допомогою якого можна відрегулювати потрібний напір води та її температуру, а також вбудованими форсунками, що забезпечують інтенсивний гідромасаж для максимального розслаблення.
Легка міцна рама виконана з алюмінію, пофарбованого порошковою термофарбою в чорний колір, забезпечує надійність та стильний вигляд конструкції.
Додаткові елементи комфорту:
- Зручні подвійні ручки легкого відкриття.
- Скляна поличка - порядок та доступність аксесуарів.
- Магнітні стрічки та водовідбійники – захист від протікання та бризок, ваша ванна кімната завжди залишиться сухою.
У цьому душовому боксі INSANA XW зібрані всі необхідні функції для приємного прийняття водних процедур, і розслаблюючого душу в кінці важкого робочого дня!
Цей гідромасажний бокс стане вашим особистим оазисом спокою та подарує незабутні моменти розслаблення!
За прийняття розслаблюючих водних процедур відповідають:
- верхній тропічний душ
- ручний душ на гнучкому шлангу
- гідромасажна панель
Також душовий бокс включає:
- поличка для душового приладдя
- змішувач 3 режими
- сифон
Душовий бокс зручної напівкруглої форми стане практично у будь-якій ванній кімнаті, буде вас радувати своїм забарвленням та функціональністю щодня.
Характеристики:
- Довжина: 90см
- Ширина: 90см
- Висота: 218 см
- Висота піддону: 15 см
- Форма: напівкругла
- ЦІЛЬНОЛИТЕ СИДІННЯ
- Природня витяжка
- Матеріал піддону: ABS пластик з металічним каркасом
- Матеріал стін: загартоване скло
- Товщина скла дверей: 5мм
- Товщина переднього нерухомого скла: 5мм
- Товщина заднього скла: 5мм
- Колір заднього скла: чорний
- Колір переднього скла: тоновані, сірі
- Відкриття дверей: розсувні
- Кількість дверей: 2шт
- Матеріал профілю: алюміній
- Колір профілю: чорний
- Фурнітура в кольорі хром
- Ручний душ
- Верхній душ (тропічний)
- Гідрофорсунки: 6 шт
- Скляна поличка
- Сифон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insana |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал піддону | Акрил |
| Вага | 80 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип сантехнічного обладнання | Гідромасажна кабіна |
| Тип кабіни | Закрита |
| Форма душової кабіни | Напівкругла |
| Огорожа | Повнонтне |
| Матеріал стінок | Стекло |
| Конструкція стінок | Комбінована |
| Виготовлення стінок | Прозорі |
| Товщина стінок | 5 мм |
| Конструкція дверей | Розсувні |
| Кількість стулок дверей | 2 |
| Матеріал передньої стінки | Стекло |
| Колір профілю | Чорний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Довжина | 900 мм |
| Висота | 2180 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота піддона | 150 мм |
| Массаж | |
| Вертикальний гідромасаж | Да |
| Кількість форсунок для вертикального масажу | 6 |
| Масаж спини | Да |
| Кількість форсунок для масажу спини | 6 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Комплектація душової кабіни | Сидіння, Полиця, Душова лійка, Змішувач |
| Регульована висота ніжок | Да |
| Тропічний душ | Да |
| Контрастний душ | Да |
| Вентиляція | Да |
- Ціна: 21 308 ₴



