
Дзеркало Insana 351 90×70 см фігурне з регульованим LED діодним підсвічуванням
3 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: А0060865
Дзеркало фігурне настінне Insana J-351 90х70 см з регульованим LED підсвічуванням
Характеристики:
- Ширина: 90 см
- Висота: 70 см
- Товщина скла: 4мм
- Тип підсвічування: LED
- Блок живлення: 24W ~220v/-12v
- Вхідна напруга: 220v
- Форма - фігурна (овальна)
- Ступінь захисту блоку живлення: IP67
- Провід для підключення: 1м
- Підсвічування - 3 режими
Перетворіть ваш простір за допомогою цього елегантного та функціонального фігурного дзеркала розміром 90 на 70 см. Його вишукана форма додасть неповторного шарму будь-якому приміщенню – від ванної кімнати до передпокою або спальні. Вбудоване підсвічування не тільки забезпечить м'яке та рівномірне освітлення для комфортного нанесення макіяжу або створення затишної атмосфери, але й вигідно підкреслить стильний дизайн дзеркала.
Переваги:
- Унікальний фігурний дизайн: надасть інтер'єру індивідуальності та вишуканості.
- Оптимальний розмір 90х70 см: Ідеально підходить для будь-яких приміщень.
- Вбудоване підсвічування: М'яке та рівномірне освітлення для комфорту та стилю.
- Високоякісні матеріали: Гарантія довговічності та бездоганного зовнішнього вигляду.
- Простота установки: Легко закріпити на будь-якій стіні.
Поверхня, що відзеркалює, зроблена зі срібла, без міді, товщина скляного елемента 4 мм. Форма дзеркала: фігурна (овальна), виготовлена в сучасному стилі. У дзеркало вбудовано LED-підсвічування, яке витрачає мінімальну кількість електроенергії і відрізняється тривалим терміном служби. Світлодіодна стрічка випромінює м'яке світло, яке не дратує очі. Завдяки наявності підсвічування дуже зручно розглянути навіть найдрібніші деталі та створити бездоганний образ. Ще однією перевагою дзеркал із підсвічуванням є створення додаткового освітлення. Дзеркало має клас захисту IP67 призначене для використання у ванних кімнатах та приміщеннях з високим рівнем вологості та захищене від випадкових попадань води та проникнення пилу. Модельний ряд високотехнологічних та екологічних дзеркальних полотен Sisecam Flat Glass відповідає найвищим вимогам експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Insana |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Дзеркало |
| Форма дзеркала | Овальне |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Підсвічування (тип ламп) | Світлодіодна |
| Потужність | 20 Вт |
| Довжина дроту підключення | 1 м |
| Сенсорна кнопка | Так |
| Особливості | З підсвічуванням, З підігрівом , Антизапітніння, Сенсорне управління |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 700 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | дзеркало |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
| Підігрів дзеркала | Так |
| Тип підсвічування | Фонова |
| Тип вимикача | Сенсорний |
- Ціна: 3 950 ₴
